Grille Weber

Grille Weber

W obecnych czasach jest wiele rodzajów grillów, które można używać nie tylko w plenerze, ale i w pomieszczeniach zamkniętych.

Wśród różnych firm produkujących tego rodzaju urządzenia jest ceniona firma Weber. Od wielu lat grille tej firmy cieszą się ogromnym zaufaniem klientów na całym świecie. Weber grille charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i nowoczesnym rozwiązaniem.

Grille elektryczne

Tego typu grille z roku na rok zdobywają coraz większą popularność. Mogą być to składane, niewielkie urządzenia, które mają ograniczone dymienie. Świetnie sprawdzają się właśnie w pomieszczeniach zamkniętych np. w mieszkaniach. Grille elektryczne Weber mają np. dwuczęściowy ruszt do grillowania, perfekcyjny regulator temperatury, praktyczny samoczyszczący element grzejny i 2 blaty robocze. Niektóre rodzaje mają też cyfrowe termometry, systemy odprowadzania tłuszczu, czy wymieniane elementy. Ich budowa jest w pełni nowoczesna i oczywiście wizualnie bardzo efektowna.

Grille węglowe

To najpopularniejsze urządzenia znane chyba wszystkim miłośnikom grillowania. Najczęściej używane są na łonie natury, pod gołym niebem, na tarasie, lub w ogrodzie. Węglowy grill Weber to produkt, który ma solidną i trwałą konstrukcję zapewniającą jego długą żywotność. Posiada również blokowane kółka, termometr, praktyczne kosze na węgiel, pojemnik na popiół i system zapłonu. Oczywiście w zależności od rodzaju grilla, niemal każdy świetnie komponuje się z otoczeniem.

Grille gazowe

Takie grille są nieco większe od urządzeń węglowych, ale za to bardzo proste w obsłudze. Firma Weber produkuje je często do użytku w punktach gastronomicznych. Wyposażone są np. w wiele palników z ociekaczami tłuszczu, w podświetlenie rusztu, podświetlenie pokręteł palników, czy w system szybkiego rozpalania.