MASZYNA DO CZYSZCZENIA WYKŁADZIN I DYWANÓW SUCHĄ PIANĄ

MASZYNA DO CZYSZCZENIA WYKŁADZIN I DYWANÓW SUCHĄ PIANĄ

Przedstawiamy Państwu rewolucyjny sprzęt, który ułatwia czyszczenie dywanów i wykładzin. Maszyna do czyszczenia dywanów to urządzenie, które pozwala w sposób szybki, skuteczny i cichy odświeżyć powierzchnie, które narażone są na trudne do usunięcia zabrudzenia. To wymarzony sprzęt dla sklepów, hoteli, pensjonatów, redakcji telewizyjnych i radiowych oraz innych pomieszczeń biurowych.

Maszyny do czyszczenia dywanów najczęściej kojarzą się z dużymi, głośnymi urządzeniami, które pozostawiają po sobie nie tylko czystą, w pewnym sensie wypraną, ale i kompletnie mokra powierzchnię. Zanim dywan wyschnie, może minąć sporo czasu. Dodatkowo, jeśli pomieszczenie nie ma najlepszej wentylacji, lub pogoda za oknem nie należy do najprzyjemniejszych, z wyschnięciem może wiązać się problem. Po jakimś czasie okazuje się, że wykładzina lub dywan zaczynają gnić, pozostawiając w powietrzy specyficzny zapach.

Oferowana przez nasz maszyna do prania dywanów jest zupełnie inna. Jest to nowoczesna, alternatywna metoda czyszczenia. Zakłada ona wykorzystanie do czyszczenia „suchej” piany, co umożliwia niemal natychmiastowe użytkowanie wypranej powierzchni. Przed przywróceniem jej do użytku należy odczekać nie dłużej, niż godzinę. Urządzenia do prania dywanów wykorzystują w tym celu niewielką ilość wody, dzięki czemu wykładzina nią nie nasiąka.

Maszyny do czyszczenia dywanów wyposażone są w specjalne, cylindryczne szczotki. Ich zadaniem jest rozczesanie runa, co pozwala na dotarcie piany do każdego z włosów. W efekcie uzyskujemy czysty, higieniczny i pachnący dywan oraz wykładzinę. Oferowane przez nas maszyny do prania dywanów są proste, intuicyjne w obsłudze i nie wymagają specjalnych szkoleń. Wyposażone są w specjalne uchwyty, które pozwalają na sterowanie sprzętem w dowolnym, wybranym kierunku. To urządzenie do czyszczenia dywanów działa cicho. Z tego względu idealnie sprawdzi się w miejscach takich, jak hotele i pensjonaty, gdzie mile widziane jest zachowanie ciszy na korytarzu. Praca z jej pomocą nie wytwarza uciążliwego hałasu.

Maszyna piorąca dywany, dostępna w naszej ofercie jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy zajmującej się sprzątaniem. Sprzęt ten jest dość lekki (45kg) i łatwy w transporcie. Można przechowywać go w schowku, w którym nie będzie zajmować dużo miejsca, ze względu na swoją podłużną budowę. Maszyny piorące dywany posiadają jeden wbudowany zbiornik do środka czyszczącego. Zmieści on 13 litrów płynu.

Maszyny do prania dywanów ceny w sklepie Cleantec posiadają niezwykle korzystne. Nasze towary spełniają najwyższe normy jakości i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

Dane techniczne sprzętu

  • szerokość czyszczenia 450 mm
  • zbiornik środka czyszczącego 13 litrów
  • 3 poziomy dozowania piany
  • zasilanie 230 V
  • długość przewodu zasilającego 13 metrów
  • waga urządzenia 45 kg