Przegląd nowych, legalnych bukmacherów w 2018 roku

Przegląd nowych, legalnych bukmacherów w 2018 roku

Czy zdarzyło Ci się oglądać mecze drużyn, za którymi jakoś specjalnie nie przepadasz? Mniemamy, że nie. Szczególnie, że nie liczy się udział polskich klubów w europejskich pucharach. Kiedy jednak jeden z takich meczów dołożysz do AKO, odpowiedź nabiera nowego znaczenia, prawda? Zwróćmy jeszcze uwagę na jedno – ludzie należą do istot, które szybko zaczynają się nudzić. W końcu ileż można oglądać Atletico lub Real Madryt w finale Ligi Mistrzów? Czy nie znudziły Cię już Twoje ulubione serwisy, oferujące zakłady bukmacherskie? Nie wierzymy, że nie zastanowiłeś się choć raz, czy właśnie nie nadszedł ten idealny moment na zmianę buka? Spójrzmy więc, co na polskim rynku pojawiło się w 2018 r. A może objawiło?

Trzeba przyznać, że rynek polskich legalnych zakładów bukmacherskich w 2018 r. ocieka trochę rutyną. Możemy zaobserwować niewiele zmian w tym segmencie. Wciąż obstawiamy mecze na najpopularniejszych serwisach o żółto-czarnej lub niebieskiej kolorystyce. Z dotychczasowych, znanych nam już marek, wyróżnia się E-TOTO. Trzeba przyznać, że ich dział marketingu jest szalenie kreatywny, a zatrudnienie najpopularniejszych nazwisk ze świata piłki jako ambasadorów stanowi doskonały wabik dla nowych graczy. Sukcesywne powiększanie liczby zakładów w ofercie, uruchamianie coraz większej liczby lokali czy pojawienie się aplikacji mobilnej to także łakomy kąsek. Podobnie u konkurencji. LV BET również uruchomił aplikację, a ponadto – wzorem forBET – umieścił w różnych lokacjach maszyny, za pomocą których puścimy kupon, nie wychodząc z ulubionego pubu.

Warto zwrócić uwagę na raptem dwóch nowych „graczy” na rynku, co w porównaniu do boomu z zeszłego roku, gdy wchodziła nowelizacja ustawy, jest wynikiem raczej średnim. Jednym z nich jest TOTALbet, który swoją kolorystyką przywołuje skojarzenia ze słynnym, całorocznym bukmacherem. Oferuje również ciekawe bonusy na start, w tym ulubiony przez wszystkich freebet. Drugim z kolei jest PZBUK, który swoją stylistyką może sugerować jakby za jego sterami stał jakiś CWKS. Oczywiście również możemy liczyć na freebet, lecz ten z rodzaju mniej ulubionych wśród graczy – najpierw musisz dokonać depozytu. Ilość zakładów obu bukmacherów raczej nie wyróżnia się z tłumu. Na pewno nie dorównuje liderom wśród polskich legalnych zakładów bukmacherskich.

Zgarnij na Betun superbet kod promocyjny, oraz fortuna kod promocyjny. Zapraszamy!