Chwilówki – proste pożyczki gotówkowe

Najczęściej podejmowanymi świadczeniami finansowymi współcześnie, zarówno w bankach jak i w parabankach są pożyczki gotówkowe. Głównie są brane z powodu niewystarczających środków pieniężnych, gdy pojawiają się na przykład nieoczekiwane wydatki.
Zdarza się jednak, że do sięgania po nie zachęcają nas inne rzeczy. Mowa mianowicie o interesującym oprocentowaniu, długim okresie spłaty czy często pojawiających się ostatnio dodatkowych bonusach wynikających z wzięcia kredytu. Dzięki nim możemy pozwolić sobie na przykład na nieplanowany wcześniej wakacyjny wyjazd, mimo że nie mieliśmy jeszcze uskładanych na ten cel pieniędzy. Jeśli nie posiadamy stałego źródła zatrudnienia, a co za tym idzie mamy niestabilną sytuację finansową, żaden bank nie da nam pożyczki gotówkowej.

Kredyt w banku mogą otrzymać bowiem tylko wybrane osoby. Nie dość, że muszą mieć do tego zdolność kredytową, to zazwyczaj powinni mieć też założony rachunek w banku, w którym chcą wziąć pożyczkę. W związku z tym często zakładają go na potrzeby chwili. Zwykle kończy się to tym, że nawet po spłacie kredytu pozostaje nam w banku rachunek, za który bank i tak pobiera comiesięczne opłaty.
Powoduje to, że w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z pomocy firmy pozabankowej oferującej pożyczki gotówkowe. Dzięki niej w szybkim czasie otrzymamy zastrzyk gotówki na swoje nieoczekiwane wydatki, wyjazd wakacyjny lub nowy samochód.
Z wielu prowadzonych badań wynika, że wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego właśnie z firmy pozabankowej, mimo, że ma stałe zatrudnienie. Wynika to przede wszystkim z mniejszej liczby formalności, których nie jesteśmy w stanie obejść gdy bierzemy pożyczkę w banku.
Naprawdę szybkie i proste jest wzięcie kredytu on-line. Musimy na początku wpisać kwotę jaką potrzebujemy oraz zaznaczyć satysfakcjonujący nas okres spłaty. W kolejnym kroku musimy jedynie przejść szybką procedurę weryfikacyjną.
Jeśli w dodatku posiadamy konto bankowe w tym samym banku co firma od której pożyczamy pieniądze, to jeszcze lepiej. Nie będziemy musieli bowiem długo czekać na przelew, a pieniądze zaraz po weryfikacji naszych danych otrzymamy na konto.
Oprócz tego nie musimy iść tam osobiście, tak jak w przypadku banku, w którym chcielibyśmy wziąć pożyczkę. W firmie pozabankowej wszelkie formalności możemy bowiem dopełnić przez internet. Tym bardzie, że kuszą nas one naprawdę niewielkimi kosztami przy bardzo niskiej ilości formalności.
Jeśli też potrzebujesz szybkiej pożyczki na niespodziewane wydatki, nie musisz iść w tym celu od razu do najbliższego banku. W Polsce działa bowiem obecnie ponad sześćdziesiąt przedsiębiorstw, które na co dzień zajmują się udzielaniem kredytów.
Są to nie tylko stare firmy, będące na rynku już wiele długich lat, ale też nowe przedsiębiorstwa, które dopiero niedawno wkroczyły na nasz rynek. Dzięki nim bez wychodzenia z domu i niepotrzebnych formalności, do tego w klika minut możesz otrzymać szybka pożyczkę gotówkową.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: http://www.chwilowki.com/