Drukarnia Art-press – szeroki wachlarz usług

Drukarnia Art-press – szeroki wachlarz usług

Czy słyszeliście już może o sklepie internetowym Art-press?

Jeśli jeszcze nie to możecie zapoznać się z ofertą sklepu na stronie internetowej https://artpress.pl/. Tak naprawdę jest to profesjonalna firma poligraficzno-reklamowa z Bydgoszczy. O jej profesjonalizmie świadczy niewątpliwie szeroki wachlarz produktów, dzięki którym wiele firm mogło wreszcie zaistnieć na rynku, a inne przypomnieć o swoim istnieniu. Drukarnia ta została założona już w 1996 roku, co świadczy o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży reklamowej. Oprócz usług poligraficznych to właśnie reklama jest ich drugą pasją.

Asortyment ich usług jest naprawdę szeroki. Oferują między innymi druki bannerów reklamowych, wielkogabarytowych tablic reklamowych, ulotek, reklam samochodowych, pieczątek, notesów i wielu, wielu innych produktów… Sami wykonują również projekty poligraficzne zgodne z wytycznymi klienta. Ich wielkim atutem jest również szybkość realizacji zamówienia. Mimo tego, że druki wielkogabarytowe są bardzo czasochłonne, swoje zlecenia potrafią realizować już w 24 godziny od momentu przekazania przez klienta wszystkich materiałów reklamowych.

Swoją ofertę nieustannie poszerzają o nowe usługi. Obecnie oprócz standardowych realizacji związanych z reklamą możemy otrzymać również ciekawe oferty dla indywidualnych klientów. Mowa na przykład o koszulkach reklamowych ze specjalnymi nadrukami, które mogą być wspaniałymi prezentami na imieniny, urodziny czy inne okazje. Możemy tam otrzymać eleganckie długopisy z grawerem, które również świetnie nadają się na prezent.

Firmy mogą otrzymać tam także długopisy reklamowe, dzięki którym przypomną o sobie swoim klientom. Przedsiębiorstwa z branży budowlanej czy drogownictwa otrzymają tam chociażby kamizelki z nadrukiem. Te, nie tylko będą świetnie dbały o bezpieczeństwo pracowników, ale również o reklamę firmy.

Sami widzicie, że wachlarz usług jest ogromny. Zapraszam więc na stronę https://artpress.pl/ . Przekonajcie się co drukarnia może zaoferować właśnie Wam!