Ekologiczne torby papierowe z własnym nadrukiem

Ekologiczne torby papierowe z własnym nadrukiem

Świadomość ekologiczna Polaków nieustannie wzrasta. Wiemy jak wiele odpadów każdy z nas jest w stanie wyprodukować w ciągu roku. Tak samo zdajemy sobie sprawę ile drzew i lasów w konsekwencji tego zostaje wycinanych. W związku z tym zaczynamy żyć bardziej ekologicznie. Staramy się kupować produkty, których opakowania są poddawane recyklingowi lub w prosty sposób ulegają biodegradacji. Przede wszystkim segregujemy odpady, czym z pewnością w dużej mierze przyczyniamy się do szybszego przetworzenia produktów, które się jeszcze do tego nadają.

Ogromnym krokiem, który poczyniliśmy w tym kierunku było wyeliminowanie w sklepach foliowych torebek, które były produkowane i zużywane na potęgę. Zostały one zastąpione mocnymi papierowymi torbami, które wspaniale nadają się do wielokrotnego użytku. Dzięki czemu możemy tę samą torbę wielokrotnie zabierać ze sobą na zakupy. W razie uszkodzenia bez problemu poddają się one biodegradacji lub zostaną z nich wytworzona nowe ekologiczne torby papierowe.

Sklepy zarówno odzieżowe jak i spożywcze są obecnie wyposażone w tego typu torebki papierowe. W dodatku okazuje się, że oprócz innych gadżetów reklamowych torba papierowa jest również wspaniałą formą reklamy marki. W końcu bez problemu można nadrukować na jej zewnętrznej stronie logo firmy, adres czy najnowszą akcję promocyjną.

W tej sprawie wystarczy skontaktować się z profesjonalną drukarnią internetową, która szybko i sprawnie wykona nasze zlecenia. Nasz sklep dzięki temu będzie bardziej proekologiczny, a torby papierowe z nadrukiem wspaniale wypromują naszą firmę, nowy produkt czy sieć handlową.

Tego typu zlecenia realizuje firma poligraficzno-reklamowa “Art-press” Jacek Kaczmarek z Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo to posiada również stronę internetową, dzięki której szybko i sprawnie możecie złożyć zamówienie. Oprócz tego typu rozwiązań oferują mnóstwo innych produktów, na których możecie zaprezentować swoją firmę. Są to na przykład notesy, upominki, długopisy reklamowe, a nawet koszulki z nadrukiem.