iClinica – profesjonalny serwis urządzeń firmy Apple

Wraz z bardzo szybkim rozwojem telefonii komórkowej w Polsce już od prawie 10 lat zmagamy się z różnym problemami i uszkodzeniami, które spotykają nasze nowoczesne urządzenia mobilne, takie jak smartfony, a także i tablety. Warto więc znać odpowiedni serwis, który poradzi sobie z każdym uszkodzeniem, jak również i zalaniem. Bardzo dobrą firmą jest iClinica, która zajmuje się naprawą tego typu sprzętu już od 2009 roku. Przez prawie 10 lat działalności zdobyli nie tylko potrzebne doświadczenie, ale również specjalistyczną wiedzę oraz umiejętność współpracy z różnymi ludźmi.
Specjalnością firmy jest naprawa urządzeń mobilnych marki Apple – iPhone, iPod iPad i MacBook, polega ona na wymianie wyświetlacza, obudowy, szybki, mikrofonu, baterii czy złącz ładowania, czyści też urządzenia po zalaniu.
Pracownicy firmy to sami doświadczeni technicy posiadający olbrzymie kwalifikacje. Wykorzystują oni jedynie profesjonalne urządzenia serwisowe, co w połączeniu ze stałym dostępem do ogromnej bazy części zamiennych daje olbrzymią przewagę nad konkurencją. Dzięki temu może również świadczyć usługi w zadowalających terminach i do tego na najwyższym poziomie. Świadomi swoich pewnych usług udzielają od 3 do 6 miesięcy gwarancji na każdą naprawę.
Firma iClinica posiada trzy stacjonarne punkty serwisowe, w których jest do dyspozycji klientów pięć dni w tygodniu, a mianowicie: serwis iphone Wrocław, Poznań i Kraków. W razie wątpliwości można również skontaktować się telefonicznie, a iClinica odpowie na wszystkie nurtujące pytania dotyczące produktów firmy Apple. Dbając o zadowolenie, wygodę oraz cenny czas wszystkich swoich klientów, nawet tych z po za miast z punktami stacjonarnymi, firma oferuje system door-to-door. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy z opcją darmowej wysyłki. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można zamówić kuriera po uszkodzone urządzenie, a status naprawy można śledzić na bieżąco w internecie. W razie jakiejkolwiek awarii warto więc znać profesjonalny punkt serwisowy.