Pokoje z wysokim standardem w Krakowie

Osoby, które planują studia w Krakowie i szukają odpowiedniego miejsca zamieszkania zwracają uwagę przede wszystkim na cenę. Dlatego bardzo atrakcyjne finansowo mogą wydawać się stare kamienice. Trzeba jednak pamiętać, że w okresie zimowym są one bardzo trudne do ogrzania. Musimy dlatego liczyć się z dodatkowymi kosztami ogrzewania, które w dodatku nie zapewnią komfortowej, ale przynajmniej znośną temperaturę powietrza w domu. Warto dlatego dobrze zastanowić się i wybrać wynajem nieco droższego mieszkania z ogrzewaniem miejskim, w którym nie będziemy musieli ponosić dodatkowych kosztów w okresie zimowym. Odnowione, ocieplone lub po prostu nowoczesne budynki czy świeżo wybudowane apartamentowce to dużo niższe koszty ogrzewania i z góry ustalone opłaty za każdy miesiąc. Dzięki czemu nawet w zimie 50-metrowe mieszkanie będzie wymagało włączenia jedynie dwóch małych kaloryferów i w dodatku niekoniecznie na najwyższą temperaturę. Wynajem mieszkania przez kilka osób razem zmniejsza koszty, ponieważ dzieli automatycznie cenę wynajmu proporcjonalnie na części.
Bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkań, w dodatku w nowoczesnym budownictwie można znaleźć na stronie internetowej stancja.edu.pl. Właściciele tego serwisu posiadają bowiem w stolicy Małopolski osiem atrakcyjnych mieszkań przygotowanych do wynajmu, już dostosowanych do potrzeb studentów. Wszystkie mieszkania posiadają wysoki standard wyposażenia.Kraków… , w każdym pokoju jest bowiem   łóżko, biurko, krzesło oraz szafa. W łazienkach jest kabina prysznicowa, pralka oraz umywalka. W każdym mieszkaniu w cenie wynajmu właściciele gwarantują szybki internet 300Mb/s.
Wielką zaletą tych mieszkań jest lokalizacja, pięć z nich znajduje się bowiem na ogrodzonym, bardzo spokojnym, a w dodatku monitorowanym Osiedlu Rydlówka. Plusem tego osiedla są również bezpłatne miejsca parkingowe dla mieszkańców, o co bardzo trudno w innych rejonach Krakowa. Blisko osiedla znajduje się przystanek tramwajowy oraz autobusowy, a w 15 minut można dojść do Wawelu. Znajduje się tam również dużo marketów oraz osiedlowych sklepów. Jeśli więc zaczynasz studia w stolicy Małopolski warto zapoznać się z ofertą mieszkań zawartą w serwisie stancja.edu.pl, ponieważ każdy znajdzie tam pokój odpowiedni dla siebie w dodatku w bardzo atrakcyjnych cenach.