Stylistka – doradca wizerunkowy

Obserwując wspaniałe i wysmakowane kreacje znanych ludzi spacerujących po czerwonym dywanie, nie zastanawiamy się w ogóle, kto tak naprawdę może być ich pomysłodawcą. Uważamy bowiem, że najlepsze wizerunki to przeważnie wspaniały gust samych gwiazd. Jednak piękny wygląd w takich momentach zawdzięczają komuś zupełnie innemu.
Zapominamy bowiem, że znane celebrytki, a także i celebryci niejednokrotnie korzystają z pomocy utalentowanych doradców wizerunkowych, popularnie nazywanych stylistami.
W obecnych czasach, kiedy od naszego wizerunku tak wiele zależy, coraz więcej osób korzysta z pomocy osobistej stylistki czy stylisty. W dodatku uwielbiamy kupować i świetnie się prezentować. Nie musimy być bowiem znaną gwiazdą, aby skorzystać z usług doradcy wizerunkowego. Wiele osób zajmujących wysokie stanowiska, musi na co dzień dobrze się prezentować.
Wbrew pozorom nie jest to jednak łatwy zawód, wielu z nas uważa bowiem, że praca stylistki jest prosta i przyjemna. Rzeczywistość wygląda bowiem nieco inaczej. Na reputację i znane nazwisko w tej branży trzeba sobie zapracować. Musimy być bowiem nie tylko kreatywni, ale mieć przede wszystkim doskonałe i wysmakowane wyczucie stylu. Te cechy z pewnością gwarantują sukces w tej branży.


Wspaniała stylistka – doradca wizerunkowy jest w stanie nie tylko zaproponować idealną kreację na konkretną sytuację, jak na przykład urodziny, wesele, wystąpienie publiczne czy koncert. Jeśli zajdzie taka potrzeba i będziemy chcieli skorzystać z jej usług, może przyjechać do naszego domu, przejrzeć szafę i dobrać do naszej sylwetki najlepsze fasony ubrań na co dzień. Oczywiście biorąc w tym wszystkim pod uwagę unikalną osobowość klientki oraz styl bycia. Poza tym stworzy indywidualną paletę barw, pasującą do cery czy włosów. Zaproponuje również idealną fryzurę. Ważne także, aby motywowała do pozytywnych zmian. Po wizycie stylistki niejednokrotnie bowiem następują zmiany nie tylko w garderobie, ale w wielu innych aspektach życia. Wiele kobiet nabiera dzięki niej pewności siebie i rozpoczyna nowe życie.